Spotkało mnie w życiu to ogromne szczęście, że moja praca jest przede wszystkim moją największą pasją.

Nazywam się Marta Wąsowicz i jestem absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu Szczecińskiego. Studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku filologia angielska ukończyłam jako najlepsza studentka swojego rocznika z oceną bardzo dobry.

Pracę jako nauczyciel języka angielskiego rozpoczęłam 8 lat temu mając zaledwie 20 lat. Nie miałam wtedy jeszcze żadnego tytułu naukowego, ale od zawsze czułam w sobie “taką moc” i ogromną chęć, by uczyć. Przez te 8 lat wiele się zmieniło – ukończyłam studia, wzięłam udział w wielu kursach, szkoleniach oraz poznałam wielu nauczycieli, z którymi wymieniałam się doświadczeniem. Jednak jedna rzecz się nie zmieniła: od zawsze przygotowuję swoje zajęcia niezwykle starannie, kolorowo i zawsze z myślą o tym, kogo będę uczyć.

Tak udało mi się stworzyć swój własny pomysł na naukę angielskiego, dzięki któremu moi uczniowie przychodzą na zajęcia z radością, swobodnie się komunikują, a w efekcie do ważnych sprawdzianów podchodzą bez stresu odnosząc sukcesy.

W mojej siedmioletniej pracy wyspecjalizowałam się szczególnie w nauczaniu dzieci i młodzieży, głównie dlatego, że praca z nimi sprawia mi największą radość. I właśnie dlatego stworzyłam prawdziwą szkołę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, a nie oferującą tylko lekcje angielskiego dla dzieci “przy okazji” nauki dorosłych.

“Dzieci zawsze z niecierpliwością czekają na zajęcia z panią Martą, nigdy się na nich nie nudzą.” (pani Dorota, nauczyciel przedszkola w Gdańsku)

“Zajęcia z panią Martą są zawsze ciekawe. Dzieci szybko się uczą nowych słówek.” (pani Wioleta, nauczyciel przedszkola w Gdańsku)

“Pani Marta jest kreatywna i pomysłowa. Jej zajęcia są zawsze dokładnie przemyślane.” (pani Iwona, nauczyciel przedszkola w Gdańsku)

“Pani Marta jest the best :)” – (mama 4-letniej Julci)

“Dobry humor pani Marty udziela się wszystkim dzieciom.” (pani Ewa)